KONST / Litografier / Färglitografier 12735282
nr 1273 5282
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografier, 3 st, Stockholmsmotiv, Nytorget, Mosebacke & Malmgårdsvägen, Pt & 280-upplaga. Bladets mått: 51x41 - 72x64 cm. Signerad
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 september 2019
kl 19:25:26
700 kr
800 kr
1.300 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg